Продукція > ELITE > ED1E331MNN0816
ED1E331MNN0816
ED1E331MNN0816 Elite
ED.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 330uF; 25VDC; Ø8x16mm; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Kind of capacitor: low ESR
Mounting: THT
Capacitance: 330µF
Operating voltage: 25V DC
Body dimensions: Ø8x16mm
Terminal pitch: 3.5mm
Tolerance: ±20%
Impedance: 87mΩ
Operating temperature: -40...105°C
Nominal life: 3000h
Height: 16mm
Diameter: 8mm
Max. forward impulse current: 840mA
на замовлення 3181 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 80
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 330uF; 25VDC; Ø8x16mm; ±20%, Type of capacitor: electrolytic, Kind of capacitor: low ESR, Mounting: THT, Capacitance: 330µF, Operating voltage: 25V DC, Body dimensions: Ø8x16mm, Terminal pitch: 3.5mm, Tolerance: ±20%, Impedance: 87mΩ, Operating temperature: -40...105°C, Nominal life: 3000h, Height: 16mm, Diameter: 8mm, Max. forward impulse current: 840mA.