ED1E331MP30816
ED1E331MP30816 Chinsan (Elite)
ED Series.pdf
Виробник: Chinsan (Elite)
Description: CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.689" (17.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 25 V
Impedance: 86 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 504 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 840 mA @ 100 kHz
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.138" (3.50mm), Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.689" (17.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 25 V, Impedance: 86 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 504 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 840 mA @ 100 kHz.
Інші пропозиції ED1E331MP30816
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ED1E331MP30816 ED1E331MP30816 Виробник : Chinsan (Elite) ED Series.pdf Description: CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 25 V
Impedance: 86 mOhms