Продукція > ELITE > ED1E471MNN1016
ED1E471MNN1016
ED1E471MNN1016 Elite
ED.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 470uF; 25VDC; Ø10x16mm; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 470µF
Operating voltage: 25V DC
Body dimensions: Ø10x16mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Height: 16mm
Diameter: 10mm
Impedance: 60mΩ
Max. forward impulse current: 1210mA
Nominal life: 3000h
Kind of capacitor: low ESR
Terminal pitch: 5mm
на замовлення 21370 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 470uF; 25VDC; Ø10x16mm; ±20%, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 470µF, Operating voltage: 25V DC, Body dimensions: Ø10x16mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Height: 16mm, Diameter: 10mm, Impedance: 60mΩ, Max. forward impulse current: 1210mA, Nominal life: 3000h, Kind of capacitor: low ESR, Terminal pitch: 5mm.