Продукція > ELITE > ED1H101MNN0812
ED1H101MNN0812
ED1H101MNN0812 Elite
ED.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 100uF; 50VDC; Ø8x12mm; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Kind of capacitor: low ESR
Mounting: THT
Capacitance: 100µF
Operating voltage: 50V DC
Body dimensions: Ø8x12mm
Terminal pitch: 3.5mm
Tolerance: ±20%
Impedance: 0.17Ω
Operating temperature: -40...105°C
Max. forward impulse current: 555mA
Nominal life: 2000h
Height: 12mm
Diameter: 8mm
на замовлення 7840 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 80
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 100uF; 50VDC; Ø8x12mm; ±20%, Type of capacitor: electrolytic, Kind of capacitor: low ESR, Mounting: THT, Capacitance: 100µF, Operating voltage: 50V DC, Body dimensions: Ø8x12mm, Terminal pitch: 3.5mm, Tolerance: ±20%, Impedance: 0.17Ω, Operating temperature: -40...105°C, Max. forward impulse current: 555mA, Nominal life: 2000h, Height: 12mm, Diameter: 8mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ED1H101MNN0812 Виробник : Elite ED.pdf Конденсатор електролітичний радіальний, С = 100 мкФ, U, В = 50, Розм = 8 x 12 мм, Точн., % = 20, Ir = 555 мА, R, Ом = 0,17, Крок, мм = 3,5, Тексп, °C = -40...+105, Термін експл., г @ T,°C = 2000 @ 105,... Група товару: Конденсатори Корпус: 8х12mm Од. вим: