Продукція > ELITE > ED1H102MNN1625
ED1H102MNN1625
ED1H102MNN1625 Elite
ED.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 1000uF; 50VDC; Ø16x25mm
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 1mF
Operating voltage: 50V DC
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Diameter: 16mm
Body dimensions: Ø16x25mm
Impedance: 25mΩ
Height: 25mm
Max. forward impulse current: 2550mA
Nominal life: 5000h
Kind of capacitor: low ESR
Terminal pitch: 7.5mm
на замовлення 2895 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 1000uF; 50VDC; Ø16x25mm, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 1mF, Operating voltage: 50V DC, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Diameter: 16mm, Body dimensions: Ø16x25mm, Impedance: 25mΩ, Height: 25mm, Max. forward impulse current: 2550mA, Nominal life: 5000h, Kind of capacitor: low ESR, Terminal pitch: 7.5mm.