Продукція > ELITE > ED1H220MNN0511U
ED1H220MNN0511U
ED1H220MNN0511U Elite
ED.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 22uF; 50VDC; Ø5x11mm; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 22µF
Operating voltage: 50V DC
Terminal pitch: 2mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Diameter: 5mm
Body dimensions: Ø5x11mm
Height: 11mm
Max. forward impulse current: 180mA
Impedance: 0.7Ω
Nominal life: 2000h
Kind of capacitor: low ESR
на замовлення 13840 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 22uF; 50VDC; Ø5x11mm; ±20%, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 22µF, Operating voltage: 50V DC, Terminal pitch: 2mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Diameter: 5mm, Body dimensions: Ø5x11mm, Height: 11mm, Max. forward impulse current: 180mA, Impedance: 0.7Ω, Nominal life: 2000h, Kind of capacitor: low ESR.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ED1H220MNN0511U Виробник : Elite ED_Elite.pdf Конденсатор електролітичний радіальний низькоімпедансний, С = 22 мкФ, U, В = 50, Розм = 5 х 11 мм, Точн., % = 20, Ir = 180 мА, R, Ом = 0,7, Крок, мм = 2, Тексп, °C = -40...+105, Термін експл., г @ T,°C = 2000 @ 105,... Група товару: Конденсатори Корпус: 5