Продукція > ELITE > ED1H221MNN1016
ED1H221MNN1016
ED1H221MNN1016 Elite
ED.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 220uF; 50VDC; Ø10x16mm; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 220µF
Operating voltage: 50V DC
Body dimensions: Ø10x16mm
Terminal pitch: 5mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Height: 16mm
Diameter: 10mm
Max. forward impulse current: 1050mA
Nominal life: 3000h
Kind of capacitor: low ESR
Impedance: 84mΩ
на замовлення 5530 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 60
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 220uF; 50VDC; Ø10x16mm; ±20%, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 220µF, Operating voltage: 50V DC, Body dimensions: Ø10x16mm, Terminal pitch: 5mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Height: 16mm, Diameter: 10mm, Max. forward impulse current: 1050mA, Nominal life: 3000h, Kind of capacitor: low ESR, Impedance: 84mΩ.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ED1H221MNN1016 Виробник : Elite ED_Elite.pdf Конденсатор електролітичний радіальний низькоімпедансний, С = 220 мкФ, U, В = 50, Розм = 10 х 16 мм, Точн., % = 20, Ir = 1 050 мА, R, Ом = 0,084, Крок, мм = 5, Тексп, °C = -40...+105,... Група товару: Конденсатори Корпус: 10x16mm Од. вим: шт