ED1H2R2MP20511U
ED1H2R2MP20511U Chinsan (Elite)
MFG_22400.0905.jpg
Виробник: Chinsan (Elite)
Description: CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL TH
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.079" (2.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 10Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm)
Capacitance: 2.2 µF
Voltage - Rated: 50 V
Impedance: 1.3 Ohms
Ripple Current @ High Frequency: 45 mA @ 100 kHz
на замовлення 1883 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL TH, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.079" (2.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 10Ohm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm), Capacitance: 2.2 µF, Voltage - Rated: 50 V, Impedance: 1.3 Ohms, Ripple Current @ High Frequency: 45 mA @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ED1H2R2MP20511U ED1H2R2MP20511U Виробник : Chinsan (Elite) MFG_22400.0905.jpg Description: CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL TH
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.079" (2.00mm)
Capacitance: 2.2 µF
Voltage - Rated: 50 V
Impedance: 1.3 Ohms