Продукція > ELITE > ED1H331MNN1025
ED1H331MNN1025
ED1H331MNN1025 Elite
ED.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 330uF; 50VDC; Ø10x25mm; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 330µF
Operating voltage: 50V DC
Body dimensions: Ø10x25mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Height: 25mm
Diameter: 10mm
Max. forward impulse current: 1440mA
Nominal life: 3000h
Kind of capacitor: low ESR
Terminal pitch: 5mm
Impedance: 55mΩ
на замовлення 668 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 31
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 330uF; 50VDC; Ø10x25mm; ±20%, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 330µF, Operating voltage: 50V DC, Body dimensions: Ø10x25mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Height: 25mm, Diameter: 10mm, Max. forward impulse current: 1440mA, Nominal life: 3000h, Kind of capacitor: low ESR, Terminal pitch: 5mm, Impedance: 55mΩ.