Продукція > ELITE > ED1H471MNN1220
ED1H471MNN1220
ED1H471MNN1220 Elite
ED.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 470uF; 50VDC; Ø12.5x20mm
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 470µF
Operating voltage: 50V DC
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Diameter: 12.5mm
Body dimensions: Ø12.5x20mm
Height: 20mm
Impedance: 45mΩ
Max. forward impulse current: 1660mA
Nominal life: 5000h
Kind of capacitor: low ESR
Terminal pitch: 5mm
на замовлення 3260 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 470uF; 50VDC; Ø12.5x20mm, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 470µF, Operating voltage: 50V DC, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Diameter: 12.5mm, Body dimensions: Ø12.5x20mm, Height: 20mm, Impedance: 45mΩ, Max. forward impulse current: 1660mA, Nominal life: 5000h, Kind of capacitor: low ESR, Terminal pitch: 5mm.