Продукція > ELITE > ED1J101MNN0816
ED1J101MNN0816
ED1J101MNN0816 Elite
ED.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 100uF; 63VDC; Ø8x16mm; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 100µF
Operating voltage: 63V DC
Body dimensions: Ø8x16mm
Terminal pitch: 3.5mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Max. forward impulse current: 305mA
Height: 16mm
Diameter: 8mm
Nominal life: 3000h
Kind of capacitor: low ESR
Impedance: 0.43Ω
на замовлення 3240 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 60
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 100uF; 63VDC; Ø8x16mm; ±20%, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 100µF, Operating voltage: 63V DC, Body dimensions: Ø8x16mm, Terminal pitch: 3.5mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Max. forward impulse current: 305mA, Height: 16mm, Diameter: 8mm, Nominal life: 3000h, Kind of capacitor: low ESR, Impedance: 0.43Ω.