Продукція > ELITE > ED1J102MNN1636
ED1J102MNN1636 Elite
Виробник: Elite
Конденсатор електролітичний радіальний, С = 1 000 мкФ, U, В = 63, R, Ом = 0,45, Крок, мм = 7,5, Тексп, °C = -40...105°C ,... Група товару: Конденсатори Корпус: 16x36mm Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
на замовлення 2 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 1000uF; 63VDC; Ø16x36mm, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 1mF, Operating voltage: 63V DC, Body dimensions: Ø16x36mm, Terminal pitch: 7.5mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Height: 36mm, Diameter: 16mm, Nominal life: 5000h, Kind of capacitor: low ESR, Impedance: 45mΩ, Max. forward impulse current: 1790mA.
Інші пропозиції ED1J102MNN1636
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 1000uF; 63VDC; Ø16x36mm
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 1mF
Operating voltage: 63V DC
Body dimensions: Ø16x36mm
Terminal pitch: 7.5mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Height: 36mm
Diameter: 16mm
Nominal life: 5000h
Kind of capacitor: low ESR
Impedance: 45mΩ
Max. forward impulse current: 1790mA