Продукція > ELITE > ED1J221MNN1020
ED1J221MNN1020
ED1J221MNN1020 Elite
ED.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 220uF; 63VDC; Ø10x20mm; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Kind of capacitor: low ESR
Mounting: THT
Capacitance: 220µF
Operating voltage: 63V DC
Body dimensions: Ø10x20mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Height: 20mm
Diameter: 10mm
Impedance: 210mΩ
Max. forward impulse current: 470mA
Nominal life: 3000h
Terminal pitch: 5mm
на замовлення 2609 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 220uF; 63VDC; Ø10x20mm; ±20%, Type of capacitor: electrolytic, Kind of capacitor: low ESR, Mounting: THT, Capacitance: 220µF, Operating voltage: 63V DC, Body dimensions: Ø10x20mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Height: 20mm, Diameter: 10mm, Impedance: 210mΩ, Max. forward impulse current: 470mA, Nominal life: 3000h, Terminal pitch: 5mm.
Інші пропозиції ED1J221MNN1020
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ED1J221MNN1020 Виробник : Elite ED_Elite.pdf Конденсатор електролітичний радіальний низькоімпедансний, С = 220 мкФ, U, В = 63, Розм = 10 x 20 мм, Точн., % = 20, R, Ом = 0,21, Тексп, °C = -40...+105, Термін експл., г @ T,°C = 3000 @ 105,... Група товару: Конденсатори Корпус: 10x20mm Од. вим: шт