Продукція > ELITE > ED1V101MNN0812
ED1V101MNN0812
ED1V101MNN0812 Elite
ED.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 100uF; 35VDC; Ø8x12mm; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 100µF
Operating voltage: 35V DC
Body dimensions: Ø8x12mm
Tolerance: ±20%
Diameter: 8mm
Impedance: 0.2Ω
Max. forward impulse current: 405mA
Nominal life: 2000h
Kind of capacitor: low ESR
Operating temperature: -40...105°C
Terminal pitch: 3.5mm
Height: 12mm
на замовлення 11940 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 100uF; 35VDC; Ø8x12mm; ±20%, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 100µF, Operating voltage: 35V DC, Body dimensions: Ø8x12mm, Tolerance: ±20%, Diameter: 8mm, Impedance: 0.2Ω, Max. forward impulse current: 405mA, Nominal life: 2000h, Kind of capacitor: low ESR, Operating temperature: -40...105°C, Terminal pitch: 3.5mm, Height: 12mm.