Продукція > ELITE > ED1V102MNN1225
ED1V102MNN1225
ED1V102MNN1225 Elite
PART-NUMBER-SYSTEM.pdf ED.pdf
Виробник: Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 1000uF; 35VDC; Ø12.5x25mm
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 1mF
Operating voltage: 35V DC
Body dimensions: Ø12.5x25mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Height: 25mm
Diameter: 12.5mm
Max. forward impulse current: 2.23A
Nominal life: 5000h
Kind of capacitor: low ESR
Terminal pitch: 5mm
Impedance: 27mΩ
на замовлення 5360 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 1000uF; 35VDC; Ø12.5x25mm, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 1mF, Operating voltage: 35V DC, Body dimensions: Ø12.5x25mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Height: 25mm, Diameter: 12.5mm, Max. forward impulse current: 2.23A, Nominal life: 5000h, Kind of capacitor: low ESR, Terminal pitch: 5mm, Impedance: 27mΩ.