Продукція > ELITE > ED1V221MNN0816
ED1V221MNN0816
ED1V221MNN0816 Elite
ED.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 220uF; 35VDC; Ø8x16mm; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 220µF
Operating voltage: 35V DC
Terminal pitch: 3.5mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Impedance: 87mΩ
Max. forward impulse current: 840mA
Nominal life: 3000h
Kind of capacitor: low ESR
Diameter: 8mm
Body dimensions: Ø8x16mm
Height: 16mm
на замовлення 3480 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 60
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 220uF; 35VDC; Ø8x16mm; ±20%, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 220µF, Operating voltage: 35V DC, Terminal pitch: 3.5mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Impedance: 87mΩ, Max. forward impulse current: 840mA, Nominal life: 3000h, Kind of capacitor: low ESR, Diameter: 8mm, Body dimensions: Ø8x16mm, Height: 16mm.