Продукція > ELITE > ED1V222MNN1632
ED1V222MNN1632
ED1V222MNN1632 Elite
ED.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 2200uF; 35VDC; Ø16x32mm
Type of capacitor: electrolytic
Kind of capacitor: low ESR
Capacitance: 2.2mF
Tolerance: ±20%
Mounting: THT
Terminal pitch: 7.5mm
Operating temperature: -40...105°C
Diameter: 16mm
Body dimensions: Ø16x32mm
Height: 32mm
Impedance: 17mΩ
Max. forward impulse current: 3.45A
Operating voltage: 35V DC
Nominal life: 5000h
на замовлення 5298 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 2200uF; 35VDC; Ø16x32mm, Type of capacitor: electrolytic, Kind of capacitor: low ESR, Capacitance: 2.2mF, Tolerance: ±20%, Mounting: THT, Terminal pitch: 7.5mm, Operating temperature: -40...105°C, Diameter: 16mm, Body dimensions: Ø16x32mm, Height: 32mm, Impedance: 17mΩ, Max. forward impulse current: 3.45A, Operating voltage: 35V DC, Nominal life: 5000h.