Продукція > ELITE > ED2A101MNN1025E
ED2A101MNN1025E
ED2A101MNN1025E Elite
ED.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 100uF; 100VDC; Ø10x25mm
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Kind of capacitor: low ESR
Operating temperature: -40...105°C
Capacitance: 100µF
Terminal pitch: 5mm
Diameter: 10mm
Body dimensions: Ø10x25mm
Height: 25mm
Impedance: 0.2Ω
Max. forward impulse current: 531mA
Operating voltage: 100V DC
Tolerance: ±20%
Nominal life: 3000h
на замовлення 1473 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 31
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 100uF; 100VDC; Ø10x25mm, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Kind of capacitor: low ESR, Operating temperature: -40...105°C, Capacitance: 100µF, Terminal pitch: 5mm, Diameter: 10mm, Body dimensions: Ø10x25mm, Height: 25mm, Impedance: 0.2Ω, Max. forward impulse current: 531mA, Operating voltage: 100V DC, Tolerance: ±20%, Nominal life: 3000h.