Продукція > CHINSAN (ELITE) > ED2A330MP508B5F4RU
ED2A330MP508B5F4RU
ED2A330MP508B5F4RU Chinsan (Elite)
MFG_22370.0007.jpg
Виробник: Chinsan (Elite)
Description: CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 100 V
Impedance: 520 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 217.2 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 724 mA @ 100 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.138" (3.50mm), Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 100 V, Impedance: 520 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 217.2 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 724 mA @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ED2A330MP508B5F4RU ED2A330MP508B5F4RU Виробник : Chinsan (Elite) MFG_22370.0007.jpg Description: CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Can
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 100 V
Impedance: 520 mOhms