Продукція > KEMET > EDH226M025S9DAA
EDH226M025S9DAA
EDH226M025S9DAA KEMET
EDH226M025S9DAA
Виробник: KEMET
Description: CAP ALUM 22UF 20% 25V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Height - Seated (Max): 0.222" (5.65mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 25 V
Ripple Current @ Low Frequency: 28 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 35 mA @ 10 kHz
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 22UF 20% 25V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm), Height - Seated (Max): 0.222" (5.65mm), Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 25 V, Ripple Current @ Low Frequency: 28 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 35 mA @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EDH226M025S9DAA EDH226M025S9DAA Виробник : KEMET EDH226M025S9DAA.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 25V 22uF 20% AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
EDH226M025S9DAA EDH226M025S9DAA Виробник : KEMET EDH226M025S9DAA Description: CAP ALUM 22UF 20% 25V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 25 V