EE-SX3160-W11
EE-SX3160-W11 OMRON / PARTNER STOCK
2342454.pdf
Виробник: OMRON / PARTNER STOCK
Description: OMRON / PARTNER STOCK - EE-SX3160-W11 - Einweglichtschranke, NPN, Panel-/Chassismontage, 9.5 mm
tariffCode: 90319000
usEccn: EAR99
Durchlassstrom If: 50mA
Sensormontage: Panel-/Chassismontage
Sensorausgang: NPN
euEccn: NLR
Durchlassspannung: 1.2V
Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -
Öffnungsweite: 1.1mm
Produktpalette: -
productTraceability: No
Sperrspannung, Vr: 4V
Sender/Empfänger-Abstand: 9.5mm
SVHC: To Be Advised
на замовлення 118 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OMRON / PARTNER STOCK - EE-SX3160-W11 - Einweglichtschranke, NPN, Panel-/Chassismontage, 9.5 mm, tariffCode: 90319000, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, Durchlassstrom If: 50mA, Sensormontage: Panel-/Chassismontage, Sensorausgang: NPN, euEccn: NLR, Durchlassspannung: 1.2V, Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -, Öffnungsweite: 1.1mm, Produktpalette: -, productTraceability: No, Sperrspannung, Vr: 4V, Sender/Empfänger-Abstand: 9.5mm, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
EE-SX3160-W11 EE-SX3160-W11 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-ee_sx3160_w11_4160_w11.pdf Description: SENSOR OPTICAL 9.5MM MODULE SLOT
Packaging: Tray
Package / Case: Module, PC Pins, Slot Type
Sensing Distance: 0.374" (9.5mm)
Sensing Method: Through-Beam
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 75°C (TA)
Output Configuration: NPN - Open Collector
Voltage - Supply: 4.5V ~ 16V
Response Time: 3µs, 20µs
Part Status: Active
Current - Supply: 3.2 mA