EEA-GA1A221B
EEA-GA1A221B Panasonic Electronic Components
ABA0000C1041.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 10volts 220uF 8X7mm L/S=5.0mm Ammo Crmp.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEA-GA1A221B EEA-GA1A221B Виробник : Panasonic ABA0000C1041-947478.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 10volts 220uF 8X7mm L/S=5.0mm Ammo Crmp
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
EEA-GA1A221B EEA-GA1A221B Виробник : Panasonic Electronic Components ABA0000C1041.pdf Description: CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL