EEA-GA1A330B Panasonic Electronic Components
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 10volts 33uF 5X7mm L/S=5.0mm Ammo Crmp.
Інші пропозиції EEA-GA1A330B
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна |
|---|---|---|---|---|---|
EEA-GA1A330B | Виробник : Panasonic |
на замовлення 3077 шт: термін постачання 21-30 дні (днів) |
Description: CAP ALUM 33UF 20% 10V RADIAL |