Продукція > PANASONIC > EEA-GA1A470B
EEA-GA1A470B
EEA-GA1A470B Panasonic
aba0000c1041.pdf
Виробник: Panasonic
Cap Aluminum Lytic 47uF 10V 20% (6.3 X 7mm) Radial 5mm 0.065A 1000h 105°C Ammo Automotive AEC-Q200
на замовлення 1550 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 164
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL TH, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 10 V, Ripple Current @ Low Frequency: 65 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 100.8 mA @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEA-GA1A470B EEA-GA1A470B Виробник : Panasonic Electronic Components ABA0000C1041.pdf Description: CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL TH
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 10 V
Ripple Current @ Low Frequency: 65 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 100.8 mA @ 100 kHz
Кількість Ціна
EEA-GA1A470B EEA-GA1A470B Виробник : Panasonic aba0000c1041.pdf Cap Aluminum Lytic 47uF 10V 20% (6.3 X 7mm) Radial 5mm 0.065A 1000h 105°C Ammo Automotive AEC-Q200
EEA-GA1A470B EEA-GA1A470B Виробник : Panasonic ABA0000C1041.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 10volts 47uF 6.3X7mm L/S=5.0mm Ammo Crmp
Мінімальне замовлення: 17
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 10 V
Мінімальне замовлення: 15
товару немає в наявності