EEA-GA1C220B
EEA-GA1C220B Panasonic Electronic Components
ABA0000C1041.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL TH
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 16 V
Ripple Current @ Low Frequency: 50 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 77.5 mA @ 100 kHz
на замовлення 16000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL TH, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm), Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 16 V, Ripple Current @ Low Frequency: 50 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 77.5 mA @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEA-GA1C220B EEA-GA1C220B Виробник : Panasonic Electronic Components ABA0000C1041.pdf Description: CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL TH
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 16 V
на замовлення 221 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
EEA-GA1C220B EEA-GA1C220B Виробник : Panasonic ABA0000C1041-947575.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 16volts 22uF 5X7mm L/S=5.0mm Ammo Crmp
Мінімальне замовлення: 18
EEA-GA1C220B Виробник : Panasonic Electronic Components EEA-GA_Panasonic.pdf Конденсатор електролітичний радіальний, С, мкФ = 22, Uном, В = 16, Точн, % = 20, Ir = 50 мА, Rm, мм = 5, Габ. розм, мм = 5 x 7, Тексп, °С = -55...+105, Термін експл., г @ T,°C = 1000 @ 105,... Група товару: Конденсатори Корпус: 5х7mm Од. вим: шт