EEA-GA1H330B
EEA-GA1H330B Panasonic Electronic Components
ABA0000C1041.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL TH
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 50 V
Ripple Current @ Low Frequency: 91 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 141 mA @ 100 kHz
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL TH, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 50 V, Ripple Current @ Low Frequency: 91 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 141 mA @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEA-GA1H330B EEA-GA1H330B Виробник : Panasonic Electronic Components ABA0000C1041.pdf Description: CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL TH
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 50 V
на замовлення 889 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
EEA-GA1H330B EEA-GA1H330B Виробник : Panasonic ABA0000C1041-947478.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 50volts 33uF 8X7mm L/S=5.0mm Ammo Crmp