EEA-GA1V6R8H
EEA-GA1V6R8H Panasonic Electronic Components
ABA0000C1041.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 6.8UF 20% 35V RADIAL TH
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 6.8 µF
Voltage - Rated: 35 V
Ripple Current @ Low Frequency: 33 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 51.15 mA @ 100 kHz
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP ALUM 6.8UF 20% 35V RADIAL TH, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 6.8 µF, Voltage - Rated: 35 V, Ripple Current @ Low Frequency: 33 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 51.15 mA @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEA-GA1V6R8H EEA-GA1V6R8H Виробник : Panasonic Electronic Components ABA0000C1041.pdf Description: CAP ALUM 6.8UF 20% 35V RADIAL TH
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 6.8 µF
Voltage - Rated: 35 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
EEA-GA1V6R8H EEA-GA1V6R8H Виробник : Panasonic ABA0000C1041.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 35volts 6.8uF 4X7mm L/S=2.5mm Ammo STR