EEA-GA1A330B
EEA-GA1A330B Panasonic Electronic Components
ABA0000C1041.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 33UF 20% 10V RADIAL
на замовлення 535 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 10volts 33uF 5X7mm L/S=5.0mm Ammo Crmp.
Інші пропозиції EEA-GA1A330B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEA-GA1A330B EEA-GA1A330B Виробник : Panasonic ABA0000C1041-947478.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 10volts 33uF 5X7mm L/S=5.0mm Ammo Crmp
на замовлення 3077 шт:
EEA-GA1A330B EEA-GA1A330B Виробник : Panasonic Electronic Components ABA0000C1041.pdf Description: CAP ALUM 33UF 20% 10V RADIAL