EEA-GA1H6R8
EEA-GA1H6R8 Panasonic
aba0000c1041.pdf
Виробник: Panasonic
Cap Aluminum Lytic 6.8uF 50V 20% (5 X 7mm) Radial 2mm 0.035A 1000h 105°C Bulk Automotive AEC-Q200
на замовлення 11000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP ALUM 6.8UF 20% 50V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.079" (2.00mm), Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm), Capacitance: 6.8 µF, Voltage - Rated: 50 V, Ripple Current @ Low Frequency: 35 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 54.25 mA @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEA-GA1H6R8 EEA-GA1H6R8 Виробник : Panasonic Electronic Components ABA0000C1041.pdf Description: CAP ALUM 6.8UF 20% 50V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.079" (2.00mm)
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm)
Capacitance: 6.8 µF
Voltage - Rated: 50 V
Ripple Current @ Low Frequency: 35 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 54.25 mA @ 100 kHz
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
EEA-GA1H6R8 EEA-GA1H6R8 Виробник : Panasonic ABA0000C1041.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 50volts 6.8uF 5X7mm L/S=2.0mm Bulk
Мінімальне замовлення: 17
EEA-GA1H6R8 EEA-GA1H6R8 Виробник : Panasonic aba0000c1041.pdf Cap Aluminum Lytic 6.8uF 50V 20% (5 X 7mm) Radial 2mm 0.035A 1000h 105°C Bulk Automotive AEC-Q200
товару немає в наявності