EEA-GA1V100H
EEA-GA1V100H Panasonic Electronic Components
ABA0000C1041.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm)
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 35 V
Ripple Current @ Low Frequency: 35 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 54.25 mA @ 100 kHz
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm), Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 35 V, Ripple Current @ Low Frequency: 35 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 54.25 mA @ 100 kHz.
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
EEAGA1V100H EEAGA1V100H Виробник : PANASONIC EEAGA1V150.PDF Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 10uF; 35VDC; Ø5x7mm; Pitch: 2.5mm
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 10µF
Operating voltage: 35V DC
Body dimensions: Ø5x7mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Manufacturer series: GA
Operating current: 35mA
Height: 7mm
Diameter: 5mm
Service life: 1000h
Terminal pitch: 2.5mm
на замовлення 69 шт:
Мінімальне замовлення: 24
EEA-GA1V100H EEA-GA1V100H Виробник : Panasonic Electronic Components ABA0000C1041.pdf Description: CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 35 V