EEC-F5R5H473
EEC-F5R5H473 Panasonic Electronic Components
EEC-F_Series_Rev_Jan_2016.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP 47MF -20% +80% 5.5V T/H
Packaging: Bulk
Tolerance: -20%, +80%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.531" Dia (13.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 120Ohm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm)
Capacitance: 47 mF
Voltage - Rated: 5.5 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP 47MF -20% +80% 5.5V T/H, Packaging: Bulk, Tolerance: -20%, +80%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.531" Dia (13.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 120Ohm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm), Capacitance: 47 mF, Voltage - Rated: 5.5 V.
Інші пропозиції EEC-F5R5H473
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEC-F5R5H473 EEC-F5R5H473 Виробник : Panasonic panasonic_abc0000ce5-1196998.pdf Supercapacitors / Ultracapacitors .047F 5.5V