EEC-F5R5U474
EEC-F5R5U474 Panasonic Electronic Components
NF_Series_Rev_Jan_2016.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP 470MF -20% +80% 5.5V T/H
Tolerance: -20%, +80%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.846" Dia (21.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 30Ohm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 70°C
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 470 mF
Voltage - Rated: 5.5 V
Написати відгук
Description: CAP 470MF -20% +80% 5.5V T/H, Tolerance: -20%, +80%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.846" Dia (21.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 30Ohm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 70°C, Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 470 mF, Voltage - Rated: 5.5 V.
Інші пропозиції EEC-F5R5U474
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEC-F5R5U474 EEC-F5R5U474 Виробник : Panasonic ABC0000C90-2508793.pdf Supercapacitors / Ultracapacitors .47F 5.5V