EEE-1AA330AR
EEE-1AA330AR Panasonic Electronic Components
ABA0000C1142.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 33UF 20% 10V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Surface Mount Land Size: 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Height - Seated (Max): 0.213" (5.40mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 10 V
Ripple Current @ Low Frequency: 43 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 73.1 mA @ 10 kHz
на замовлення 3000 шт:
Написати відгук
Description: CAP ALUM 33UF 20% 10V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Surface Mount Land Size: 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm), Height - Seated (Max): 0.213" (5.40mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 10 V, Ripple Current @ Low Frequency: 43 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 73.1 mA @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEE-1AA330AR EEE-1AA330AR Виробник : Panasonic Electronic Components ABA0000C1142.pdf Description: CAP ALUM 33UF 20% 10V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 10 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
EEE-1AA330AR EEE-1AA330AR Виробник : Panasonic ABA0000C1142-947446.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 33UF 10V VS SMD