EEE-1CA330WAR Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 33UF 20% 16V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Surface Mount Land Size: 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 16 V
Ripple Current @ Low Frequency: 35 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 59.5 mA @ 10 kHz
Написати відгук
Description: CAP ALUM 33UF 20% 16V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Surface Mount Land Size: 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm), Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 16 V, Ripple Current @ Low Frequency: 35 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 59.5 mA @ 10 kHz.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Description: CAP ALUM 33UF 20% 16V SMDPackaging: Cut Tape (CT) Tolerance: ±20% Package / Case: Radial, Can - SMD Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm) Polarization: Polar Mounting Type: Surface Mount Operating Temperature: -40°C ~ 85°C Applications: Automotive Ratings: AEC-Q200 Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C Surface Mount Land Size: 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm) Part Status: Active Capacitance: 33 µF Voltage - Rated: 16 V Ripple Current @ Low Frequency: 35 mA @ 120 Hz Ripple Current @ High Frequency: 59.5 mA @ 10 kHz |
на замовлення 1995 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
EEE-1CA330WAR | Виробник : Panasonic |
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 33UF 16V VS SMD |
товару немає в наявності |
Category: SMD electrolytic capacitorsDescription: Capacitor: electrolytic; SMD; 33uF; 16VDC; Ø5x5.4mm; ±20%; 1000h Type of capacitor: electrolytic Capacitance: 33µF Operating voltage: 16V DC Mounting: SMD Tolerance: ±20% Operating temperature: -40...85°C Service life: 1000h Conform to the norm: AEC-Q200 Diameter: 5mm Body dimensions: Ø5x5.4mm Height: 5.4mm Operating current: 35mA |