EEE-1HSR33SR
EEE-1HSR33SR Panasonic Electronic Components
S_Series_V_Suffix_Rev_Sep2013.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 0.33UF 20% 50V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.118" Dia (3.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Surface Mount Land Size: 0.130" L x 0.130" W (3.30mm x 3.30mm)
Height - Seated (Max): 0.213" (5.40mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 0.33 µF
Voltage - Rated: 50 V
Ripple Current @ Low Frequency: 3 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 5.1 mA @ 10 kHz
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 0.33UF 20% 50V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.118" Dia (3.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Surface Mount Land Size: 0.130" L x 0.130" W (3.30mm x 3.30mm), Height - Seated (Max): 0.213" (5.40mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 0.33 µF, Voltage - Rated: 50 V, Ripple Current @ Low Frequency: 3 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 5.1 mA @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEE-1HSR33SR EEE-1HSR33SR Виробник : Panasonic Electronic Components S_Series_V_Suffix_Rev_Sep2013.pdf Description: CAP ALUM 0.33UF 20% 50V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Obsolete
Capacitance: 0.33 µF
Voltage - Rated: 50 V