Продукція > PANASONIC > EEE-1VA101UAP
EEE-1VA101UAP
EEE-1VA101UAP Panasonic
aba0000c1142.pdf
Виробник: Panasonic
Cap Aluminum Lytic 100uF 35V 20% (8 X 10.2mm) SMD 0.14A 1000h 85°C T/R Automotive AEC-Q200
на замовлення 300 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEE-1VA101UAP EEE-1VA101UAP Виробник : Panasonic Electronic Components ABA0000C1142.pdf Description: CAP ALUM 100UF 20% 35V SMD
на замовлення 500 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
EEE-1VA101UAP EEE-1VA101UAP Виробник : Panasonic aba0000c1142.pdf Cap Aluminum Lytic 100uF 35V 20% (8 X 10.2mm) SMD 0.14A 1000h 85°C T/R Automotive AEC-Q200
EEE-1VA101UAP EEE-1VA101UAP Виробник : Panasonic ABA0000C1142.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 100UF 35V VS SMD
на замовлення 958 шт:
Мінімальне замовлення: 7
на замовлення 990 шт:
Мінімальне замовлення: 5
на замовлення 300 шт: