EEE1VA330P
EEE1VA330P PANASONIC
EEE1HA470P.PDF
Виробник: PANASONIC
Category: SMD electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 33uF; 35VDC; Ø8x6.2mm; ±20%; 2000h
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SMD
Capacitance: 33µF
Operating voltage: 35V DC
Body dimensions: Ø8x6.2mm
Tolerance: ±20%
Service life: 2000h
Operating temperature: -40...85°C
Manufacturer series: S
Operating current: 0.13A
Height: 6.2mm
Diameter: 8mm
Conform to the norm: AEC-Q200
на замовлення 250 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 33uF; 35VDC; Ø8x6.2mm; ±20%; 2000h, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SMD, Capacitance: 33µF, Operating voltage: 35V DC, Body dimensions: Ø8x6.2mm, Tolerance: ±20%, Service life: 2000h, Operating temperature: -40...85°C, Manufacturer series: S, Operating current: 0.13A, Height: 6.2mm, Diameter: 8mm, Conform to the norm: AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEE-1VA330P EEE-1VA330P Виробник : Panasonic S_Series,Type_V_Rev2018.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 33UF 35V VS SMD
на замовлення 857 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
EEE-1VA330P EEE-1VA330P Виробник : Panasonic Electronic Components S_Series,Type_V_Rev2018.pdf Description: CAP ALUM 33UF 20% 35V SMD
на замовлення 37 шт: