EEE-2AA330P
EEE-2AA330P Panasonic Electronic Components
S_Series%2CType_V_Rev2018.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 33UF 20% 100V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Height - Seated (Max): 0.402" (10.20mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 100 V
Ripple Current @ Low Frequency: 90 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 153 mA @ 10 kHz
на замовлення 4500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 33UF 20% 100V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm), Height - Seated (Max): 0.402" (10.20mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 100 V, Ripple Current @ Low Frequency: 90 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 153 mA @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEE2AA330P EEE2AA330P Виробник : PANASONIC 2820389.pdf Description: PANASONIC - EEE2AA330P - Aluminium-Elektrolytkondensatoren, SMD, Becher, radial - SMD, 33 µF, 100 V, 2000 Stunden bei 85°C
tariffCode: 85322200
Produkthöhe: 10.2mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): -ohm
Produktlänge: -mm
euEccn: NLR
Kapazität: 33µF
Spannung (DC): 100V
Rippelstrom: 90mA
productTraceability: No
Produktdurchmesser: 10mm
Betriebstemperatur, max.: 85°C
Produktbreite: -mm
на замовлення 155 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
EEE-2AA330P EEE-2AA330P Виробник : Panasonic S_Series%2CType_V_Rev2018.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 33uF 100V
Мінімальне замовлення: 10
EEE2AA330P EEE2AA330P Виробник : PANASONIC EEE1HA470P.PDF Category: SMD electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 33uF; 100VDC; Ø10x10.2mm; ±20%; 2000h
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SMD
Capacitance: 33µF
Operating voltage: 100V DC
Body dimensions: Ø10x10.2mm
Tolerance: ±20%
Service life: 2000h
Operating temperature: -40...85°C
Manufacturer series: S
Operating current: 90mA
Height: 10.2mm
Diameter: 10mm
Conform to the norm: AEC-Q200
на замовлення 855 шт:
Мінімальне замовлення: 10
EEE-2AA330P EEE-2AA330P Виробник : Panasonic Electronic Components S_Series%2CType_V_Rev2018.pdf Description: CAP ALUM 33UF 20% 100V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 100 V
Мінімальне замовлення: 6
tariffCode: 85322200
Produkthöhe: 10.2mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Produktlänge: -mm
euEccn: NLR
Kapazität: 33µF
Spannung (DC): 100V
Rippelstrom: 90mA
productTraceability: No
Produktdurchmesser: 10mm
Betriebstemperatur, max.: 85°C