EEE-FC0J220AR
EEE-FC0J220AR Panasonic Electronic Components
ABA0000C1169.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 22UF 20% 6.3V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: Automotive, High Temperature Reflow
Ratings: AEC-Q200
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm)
Height - Seated (Max): 0.213" (5.40mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Impedance: 3 Ohms
Ripple Current @ Low Frequency: 45 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 60 mA @ 100 kHz
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 22UF 20% 6.3V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: Automotive, High Temperature Reflow, Ratings: AEC-Q200, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm), Height - Seated (Max): 0.213" (5.40mm), Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, Impedance: 3 Ohms, Ripple Current @ Low Frequency: 45 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 60 mA @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEE-FC0J220AR EEE-FC0J220AR Виробник : Panasonic ABA0000C1169.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 22UF 6.3V FC SMD
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
EEE-FC0J220AR EEE-FC0J220AR Виробник : Panasonic Electronic Components ABA0000C1169.pdf Description: CAP ALUM 22UF 20% 6.3V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Impedance: 3 Ohms