Продукція > PANASONIC > EEE-FC0J331AP
EEE-FC0J331AP
EEE-FC0J331AP Panasonic
ABA0000C1169-947636.pdf
Виробник: Panasonic
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 330UF 6.3V FC SMD
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; SMD; 330uF; 6.3VDC; Ø8x10.2mm, Mounting: SMD, Operating temperature: -40...105°C, Kind of capacitor: low ESR, Capacitance: 330µF, Body dimensions: Ø8x10.2mm, Diameter: 8mm, Height: 10.2mm, Impedance: 0.3Ω, Operating voltage: 6.3V DC, Tolerance: ±20%, Service life: 1000h, Conform to the norm: AEC-Q200, Type of capacitor: electrolytic, Manufacturer series: FC, Capacitors features: high temperature reflow.
Інші пропозиції EEE-FC0J331AP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEE-FC0J331AP EEE-FC0J331AP Виробник : Panasonic Electronic Components ABA0000C1169.pdf Description: CAP ALUM 330UF 20% 6.3V SMD
на замовлення 1 шт:
товару немає в наявності
Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; SMD; 330uF; 6.3VDC; Ø8x10.2mm
Mounting: SMD
Operating temperature: -40...105°C
Kind of capacitor: low ESR
Capacitance: 330µF
Body dimensions: Ø8x10.2mm
Diameter: 8mm
Height: 10.2mm
Impedance: 0.3Ω
Operating voltage: 6.3V DC
Tolerance: ±20%