Технічний опис EEE-FC0J331AP Panasonic
Category: SMD electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; SMD; 330uF; 6.3VDC; Ø8x10.2mm, Mounting: SMD, Operating temperature: -40...105°C, Kind of capacitor: low ESR, Capacitance: 330µF, Body dimensions: Ø8x10.2mm, Diameter: 8mm, Height: 10.2mm, Impedance: 0.3Ω, Operating voltage: 6.3V DC, Tolerance: ±20%, Service life: 1000h, Conform to the norm: AEC-Q200, Type of capacitor: electrolytic, Manufacturer series: FC, Capacitors features: high temperature reflow.
Інші пропозиції EEE-FC0J331AP
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна |
|---|---|---|---|---|---|
EEE-FC0J331AP | Виробник : Panasonic Electronic Components |
Description: CAP ALUM 330UF 20% 6.3V SMD |
на замовлення 1 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
товару немає в наявності |