EEF-CD0D121R
EEF-CD0D121R Panasonic Electronic Components
FD_CD_UD_UE_Rev_Mar2015.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM POLY 120UF 20% 2V SMD
на замовлення 7000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Organic Polymer Capacitors 120uF 2volt.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEF-CD0D121R EEF-CD0D121R Виробник : Panasonic Electronic Components FD_CD_UD_UE_Rev_Mar2015.pdf Description: CAP ALUM POLY 120UF 20% 2V SMD
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
EEF-CD0D121R EEF-CD0D121R Виробник : Panasonic ABE0000C69-947491.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 120uF 2volt