Продукція > PANASONIC > EEFCD0D121XE
EEFCD0D121XE panasonic
Виробник: panasonic
SMD
на замовлення 86200 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Organic Polymer Capacitors 120uF 2volts.
Інші пропозиції EEFCD0D121XE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEF-CD0D121XE EEF-CD0D121XE Виробник : Panasonic Electronic Components FD_CD_UD_UE_Rev_Mar2015.pdf Description: CAP POLYMER 120UF 20% 2V SMD
товару немає в наявності
EEF-CD0D121XE EEF-CD0D121XE Виробник : Panasonic ABE0000C69-947491.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 120uF 2volts