Технічний опис EEF-CD0D151R Panasonic
Description: CAP ALUM POLY 150UF 20% 2V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 18mOhm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 150 µF, Voltage - Rated: 2 V.
Інші пропозиції EEF-CD0D151R
|---|---|---|---|---|---|
| EEFCD0D151R | Виробник : Panasonic | SMD |
на замовлення 86200 шт: термін постачання 14-28 дні (днів) |
EEF-CD0D151R | Виробник : Panasonic Electronic Components |
товару немає в наявності |
Description: CAP ALUM POLY 150UF 20% 2V SMDTolerance: ±20% Packaging: Cut Tape (CT) Package / Case: 2917 (7343 Metric) Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Mounting Type: Surface Mount Type: Polymer Operating Temperature: -40°C ~ 105°C Applications: General Purpose ESR (Equivalent Series Resistance): 18mOhm Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C Surface Mount Land Size: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm) Part Status: Obsolete Capacitance: 150 µF Voltage - Rated: 2 V |