Продукція > PANASONIC > EEF-CD0E121ER
EEF-CD0E121ER
EEF-CD0E121ER Panasonic
ABE0000C69-947491.pdf
Виробник: Panasonic
Aluminium Organic Polymer Capacitors 120uF 2.5volt
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції EEF-CD0E121ER
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEFCD0E121ER Виробник : panasonic SMD
EEF-CD0E121ER EEF-CD0E121ER Виробник : Panasonic Electronic Components FD_CD_UD_UE_Rev_Mar2015.pdf Description: CAP ALUM POLY 120UF 20% 2.5V SMD