EEF-CD0E151R
EEF-CD0E151R Panasonic Electronic Components
FD_CD_UD_UE_Rev_Mar2015.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM POLY 150UF 20% 2.5V SMD
на замовлення 4568 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Organic Polymer Capacitors 150uF 2.5volt.
Інші пропозиції EEF-CD0E151R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEF-CD0E151R EEF-CD0E151R Виробник : Panasonic Electronic Components FD_CD_UD_UE_Rev_Mar2015.pdf Description: CAP ALUM POLY 150UF 20% 2.5V SMD
EEFCD0E151R Виробник : panasonic SMD
EEF-CD0E151R EEF-CD0E151R Виробник : Panasonic panasonic_abe0000ce4-1197020.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 150uF 2.5volt