Технічний опис EEF-CD0E820R Panasonic
Aluminium Organic Polymer Capacitors 82uF 2.5volt.
Інші пропозиції EEF-CD0E820R
|---|---|---|---|---|---|
| EEFCD0E820R | Виробник : panasonic | SMD |
на замовлення 86200 шт: термін постачання 14-28 дні (днів) |
EEF-CD0E820R | Виробник : Panasonic Electronic Components |
Description: CAP ALUM POLY 82UF 20% 2.5V SMD |
товару немає в наявності |