Продукція > PANASONIC > EEFCD0E820XE
EEFCD0E820XE panasonic
Виробник: panasonic
SMD
на замовлення 86200 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Organic Polymer Capacitors 82uF 2.5volts.
Інші пропозиції EEFCD0E820XE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEF-CD0E820XE EEF-CD0E820XE Виробник : Panasonic Electronic Components FD_CD_UD_UE_Rev_Mar2015.pdf Description: CAP POLYMER 82UF 20% 2.5V SMD
товару немає в наявності
EEF-CD0E820XE EEF-CD0E820XE Виробник : Panasonic ABE0000C69-947491.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 82uF 2.5volts