Продукція > PANASONIC > EEFCD0G560XE
EEFCD0G560XE panasonic
Виробник: panasonic
SMD
на замовлення 86200 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 56UF 20% 4V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 15mOhm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 56 µF, Voltage - Rated: 4 V, Ripple Current @ High Frequency: 2.7 A @ 100 kHz.
Інші пропозиції EEFCD0G560XE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEF-CD0G560XE EEF-CD0G560XE Виробник : Panasonic Electronic Components FD_CD_UD_UE_Rev_Mar2015.pdf Description: CAP ALUM POLY 56UF 20% 4V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 15mOhm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 56 µF
Voltage - Rated: 4 V
Ripple Current @ High Frequency: 2.7 A @ 100 kHz
товару немає в наявності
EEF-CD0G560XE EEF-CD0G560XE Виробник : Panasonic ABE0000C69-947491.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 56uF 4volts