EEF-CD0G680R
EEF-CD0G680R Panasonic Electronic Components
FD_CD_UD_UE_Rev_Mar2015.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP POLYMER 68UF 20% 4V SMD
на замовлення 5305 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Organic Polymer Capacitors 68uF 4volt.
Інші пропозиції EEF-CD0G680R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEF-CD0G680R EEF-CD0G680R Виробник : Panasonic Electronic Components FD_CD_UD_UE_Rev_Mar2015.pdf Description: CAP POLYMER 68UF 20% 4V SMD
EEFCD0G680R Виробник : panasonic SMD
EEF-CD0G680R EEF-CD0G680R Виробник : Panasonic ABE0000C69-947491.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 68uF 4volt